Informare Licitație Locuri Casă

Iunie

I N F O R M A R E

Având în vedere că data de 17.06.2019 este declarată zi liberă şi tot în aceeaşi zi este şi termenul limită de depunere a dosarelor pentru licitaţia publică deschisă pentru vânzarea unui număr de 66 loturi teren de casă în Cartierul „Alexandru cel Bun”, termenul de depunere a dosarelor se prelungeşte până marţi, 18.06.2019, ora 1300. Licitația va avea loc, potrivit calendarului stabilit, pe data de 19.06.2019, ora 11.00.
Informaţii suplimentare se pot obţine la sediul Primăriei municipiului Bârlad, Serviciul Contracte de Concesionare, Închiriere şi Vânzare, Autorizare, Liberă Iniţiativă şi Informatică, camera 32, tel. 411760, int.207, sau la adresa de email: corespondenta@primariabarlad.ro.

cartier al cel bun