Cupa “Titi Aur” – Editia I – Etapa OFF-ROAD, Barlad 12 mai 2019

Mai

Prima ediție a Cupei „Titi Aur”, etapa off-road, a fost, potrivit celor prezenți și celor implicați în eveniment, modalitatea perfectă de a încheia și altfel Ziele Culturale ale Bârladului 2019.
 „A fost un succes sau nu, rămâne ca fiecare să analizeze și să dea un verdict. Cert este că ne-am bucurat de participare extraordinară din partea bârlădenilor. În plus, la start au fost mai mulți concurenți decât ne-am așteptat. Mulțumiri tuturor celor implicați și celor care ne-au sprijinit! Mulțumiri și domnului Titi Aur că a fost alături de noi! Ce a fost rău la această ediție a Zilelor Culturale iau asupra mea! Ce a fost bun este meritul bârlădenilor!”, a declarat primarul Dumitru Boroș.
Biroul de Presă și Relații Publice al Primăriei Municipiului Bârlad